Atvira vaikams sėkmės mokykla

Vasario 22 diena. Kada mokyklos bendruomenėje vyrauja įsiklausimas vienam į kitą – galime daryti stebuklus.

Metai kai pradinių klasių mokiniai, po dviejų mėnesių karantino, išėjo į mokyklą. Vieneri metai, kai mes parodėme Lietuvai, kad ir siautėjant Covid-19 epidemijai, galime saugiai mokytis tiesiogiai mokykloje.

Mokyklos bendruomenė – tai ( asociatyviai) lyg individualių džiazo virtuozų orkestras, kurie turi atlikti bendrą kūrinį. Visiems labai svarbu  ne tik groti savo partiją, gerai įsiklausyti į kolegų džiazavimą, bet ir pagal kolegų grojimo variacijas, nesugadinant bendro orkestro grojimo vientisumo, interpretuoti bei atlikti savo individualią partiją. Sudėtinga užduotis kiekvienam profesionalui, bet mums pavyko!

Šiandien mes galime didžiuotis! Didžiuotis ir džiaugtis, kad esame unikalūs, kad galime Lietuvai diktuoti švietimo madas ir kultūrą, kad sunkiu darbu, maksimaliu įsiklausymu vienam į kitą, patirdami džiaugsmus, vargus, linksmybes ir ašaras mes padarėme tai apie ką kiti gali tik svajoti!

Pasveikinkim vieni kitus – mes esame atvira vaikams Sėkmės Mokykla!