Kviečiame dalyvauti Vilniaus miesto tradicinės dainos konkurse „(Iš)dainuoju Vilnių“

Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija 2023 m. sausio 25 d. kviečia 1–4 pradinių klasių mokinius dalyvauti tradicinės dainos konkurse „(Iš)dainuoju Vilnių“, skirtame paminėti Vilniaus 700 metų jubiliejų.

Konkurse gali dalyvauti solistai arba 2–10 atlikėjų grupės ir atlieka vieną pasirinktą tradicinę (lietuvių liaudies) dainą apie Vilnių.

Konkursas vyks Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, Vilnius) Renginių erdvėje (305 kab., III a.), pradžia 12.00 val. (registracija nuo 11.30 val.).

Dalyvių registracija vyksta iki 2023 m. sausio 16 d. el. pašto adresu – vkgp.konkursai@gmail.com

Konkurso partneriai – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Vilniaus savivaldybė.