Antrokai rašė laiškus sveikstantiems vaikams

Vakar (spalio 9 d.) 2 L klasė minėjo Pasaulinę pašto dieną ir rašė laiškus sergantiems vaikams, kurie gydosi Santariškių klinikose.

Idėja kilo antrokų mokytojai Vitalijai Prasauskaitei. „Šioje ligoninėje esu buvusi kelis kartus. Vaikams ten labai trūksta draugų. Saviškių paklausiau, ar norėtų jiems parašyti laiškus. Sulaukiau garsaus sutikimo,“ – pasakoja ji. Mokytoja susisiekė su Santariškių klinikų Onkohematologijos centro vadove dr. Jelena Rascon. Gydytoja išreiškė didelį norą bendradarbiauti.

Antrokai laiškuose teiravosi, kaip vaikams sekasi, kokie jų vardai, kada gimtadieniai, ką mėgsta veikti, ar turi brolių/sesių. Papasakojo truputį apie save, savo veiklas. Ranka rašytus laiškus iliustravo piešinukais. Pradinukai labai tikisi, kad sulauks atsakymų ir susiras naujų draugų.

Skip to content