Dar viena nuotaikinga stovyklos „Vasaros atradimai“ stovyklautojų diena

Blindžių skyriaus stovyklautojai antrąją stovyklos dieną keliavo į Europos  centro golfo klubą, kuriame mokėsi kamuoliuko mušimo technikos, atliko kitą interaktyvias trenerių paskirtas užduotis, sužinojo, kokio aukščio turi būti žolė, norint žaisti golfą. Iš golfo klubo užsuko į Europos informacinį centrą, pagilino žinias apie ES. Po pietų, iš gipsinio binto ir molio gamino angeliukus, juk trečią stovyklos dieną aplankys Trakuose Angelų kalvą.

Dar geriau pažinę vienas kitą – pristatė būriai savo komandos pavadinimus, šūkius, pačių pagamintas vėliavas.

Centro skyriaus susirinkusiųjų stovyklautojų rytas prasidėjo rytiniu nuotaikingu pasisveikinimo žaidimu, o vėliau išvyka į „O‘Learys“ pramogų centrą. Vos tik spėjus atvykti, mokinių dėmesį prikaustė žaidimų automatai ir nusidriekusios eilės saldumynų prekystalyje. Diena buvo labai karšta, tad visi nutarėme, jog ledus ragausime po apsilankymo boulinge. Draugiškai susiskirstėme komandomis po šešis asmenis ir pradėjome žaidimą. Pastebėjus, jog stovyklautojams nevisai pavyko pataikyti į kėglius iš pirmo karto, mokytojos atskubėjo į pagalbą, žaidimo eigoje rezultatai gerėjo, mokiniai tiek įsitraukė į žaidimą, kad palaikė vieni kitus džiaugsmo šūksniais ir plojimais. Grįžus atgal į mokyklą linksmybės nesibaigė, nes į mokyklos kiemą išsinešėme vandens šautuvus ir žaidėme vandens karą, stovyklautojams labai patiko, jie būrėsi į komandas, buvo labai linksma. Pavalgę pietus išsiruošėme į „Linksmąsias pamokėles“ anglų kalba pas mokytoja J. Bartusevičių. Čia mokiniai turėjo atlikti paruoštas linksmąsias užduotėles, o angliškai kalbėti pamokėlėje motyvavo nuostabus mokytojas. Pradžioje ne visiems buvo drąsu kalbėti ir pasisakyti, bet pastebėjau, jog pamokėlės pabaigoje mokiniai ėmė kelti rankas ir norėti pasisakyti kiekvienas atskirai, papasakoti mokytojui apie savo įspūdžius stovykloje. Stovyklautojai labai džiaugėsi šia diena, nes kaip patys minėjo- ji buvo turininga. Mums, mokytojams, lygiai taip pat, įsitraukėme į užduotis ir linksmai praleidome dieną.

Miglos skyriaus stovyklautojai antrąją stovyklos dieną vaikai aktyviai pramogavo nuotykių parke „UNO parks“. Mažieji išbandė vaikiškas trasas, o vyresnieji suaugusiųjų. Grįžę į mokyklą mokiniai dalyvavo „Talentų” šou. Išvydome įvairių pasirodymų, vieni dainavo, kiti šoko, deklamavo savo kūrybos eilėraščius. Po pasirodymų vaikai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiai prizais.

Stovyklautojai Palangoje mėgaujasi Baltijos jūra. Susipažįsta su Palangos miesto grafų gyvenimo istorijomis.

Skip to content