Daugėja interaktyvių paslaugų: mokiniams nebūtini grynieji pinigai

Progimnazijoje plečiamas interaktyvių paslaugų spektras ‒ nuo vasario mėnesio mokiniams nereikės turėti grynųjų pinigų. Valgykloje bus galima atsiskaityti elektronine pinigine.

Naujoji paslauga yra suformuota mokinio pažymėjime, kuris jau turi elektroninį mokyklos raktą ir „Vilniečio“ kortelę. E-piniginė leidžia tėvams matyti kada, kur ir ką valgė jų vaikas, kiek pinigų buvo išleista. Dėl šios priežasties nebereikės rūpintis įdėti grynųjų pinigų. Suteikiama galimybė tėvams apriboti išleidžiamų pinigų sumą – nustatomas limitas kiekvienai dienai. Akcentuotina, kad su e-pinigine bus galima atsiskaityti tik mokyklos valgykloje, jokiose kitose pardavimo vietose ji neveiks. Taigi užtikrinamas saugumas, pametus moksleivio pažymėjimą, jame esantys pinigai nedings.

E-piniginę galima papildyti dviem būdais: grynais pinigais valgykloje arba bankiniu pavedimu. Pastarajam tėvai turi susikurti paskyrą svetainėje „Eurofondas.lt“. Išsamesnė informacija – instrukcijoje.

E-piniginė įsigalios nuo vasario mėnesio. Ateityje planuojama ją patobulinti: čekyje bus tiksliai nurodoma, kokie patiekalai buvo pirkti.

Skip to content