Daugiau nei 700 pasodintų medžių

Mūsų progimnazija du mėnesius dalyvavo gražioje iniciatyvoje, kurią organizavo VšĮ ‚,Myliu mišką“. Ši organizacija nuolat kviečia prisidėti prie Lietuvos miškingo ploto didinimo ir pasaulinio klimato kaitos problemų sprendimo sodinant medžius,  absorbuojančius mūsų visų sukuriamą CO2.

Balandžio 23 dieną, sekmadienį, progimnazijos bendruomenę pakvietėme sodinti nusipirktų medelių, kurių įsigijome net 704. Mišką sodinome Fabijoniškių seniūnijoje ir tokiu būdu dar kartą paminėjome Vilniaus gimtadienį.

Kiekvienas miškasodžio dalyvis pasipuošė originaliais akcijos lipdukais ir ženkliukais „Myliu mišką“.

Aplankyti mūsų progimnazijos mišką galite 54.742639, 25.241222

Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos bendruomenė yra socialiai atsakinga sprendžiant ir klimato kaitos problemas.

Skip to content