Mokykloje kuriamos naujos ir saugios bevielio tinklo zonos

Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijoje startavo ESFA projekto „SAUGIOS ELEKTRONINĖS ERDVĖS VAIKAMS KŪRIMAS“ darbai, kurių metu, progimnazijoje bus įrengtos saugios belaidžio interneto zonos mokiniams ir visam pedagoginiam personalui.

Tam pasiekti yra montuojamos naujos kartos Ubiquiti UniFi nanoHD belaidžio interneto stotelės, kurių bus net 41. Tokia plati bevielio tinklo zona leis sudaryti visas galimybes naudotis elektroninėmis paslaugomis ir elektroniniu (skaitmeniniu) turiniu visoje mokykloje.

Startavus įrangai su visais progimnazijos bendruomenės nariais bus pasidalinta informacija, kaip bus galima prisijungti ir naudotis bevieliu tinklu.

Daugiau informacijos apie vykdomą projektą pateikiama adresu https://wifi.lm.lt/apie-projekta/

Skip to content