Muzikos olimpiados laimėjimas

Šie mokslo metai Blindžių skyriuje ypač sėkmingi muzikos srityje. Dalyvauta konkursuose „Leliumoj“, „Grįžulai“, „Vilniaus senamiesčio legendos“, Muzikos olimpiadoje ir kt. Visuose minėtuose konkursuose muzikos mokytojos Lijanos mokiniai laimėjo prizines vietas. Labiausiai norime pasidžiaugti 4d klasės mokinės Aistės Alkauskaitės III vietos laimėjimu Muzikos olimpiadoje, kurioje viena iš privalomų dalyvavimo sąlygų – pateikti komisijai savo sukurtą muzikinį kūrinį. Aistė sukūrė dainą „Svajonės pildosi laiku“, kuri, iš kitų muzikinių užduočių olimpiadoje, ir buvo sėkmės raktas laimėti. Ši nuostabi daina – mergaitės svajonė turėti šuniuką. Svajonė išsipildė, apie tai Aistė dainuoja paskutiniame dainos posme.

O baigiantis mokslo metams linkime nenustoti svajoti, nes „svajonės pildosi laiku“… 😊

Skip to content