Paddy’s day

Praėjusią savaitę mokyklos centro skyriuje vyko šventinis Patriko dienos šurmulys.
Per anglų kalbos pamokas, vadovaujami mokytojos Audros Uselienės, 2-4 klasių mokiniai kūrė lėlių teatro veikėjus, rašė spektakliukų scenarijus, domėjosi airių švento Patriko dienos (kovo 14d) tradicijomis, skaitė legendas, mokėsi airiško šokio žingsnelių, klausėsi airiškos liaudies ir šokių muzikos.
Pasiskirstę komandomis ir užduotimis šventės išvakarėse mokiniai rinko medžiagą ir rengė pristatymus apie šventąjį Patriką ir kitas airių tradicijas, gaminosi emblemas,- ,,trilapius dobilus“, ,,Patriko kepures“, ieškojo spintose žalios spalvos drabužių ir aksesuarų. ,,Skaniausiai“ šventinės pamokos daliai, gamino žalios spalvos želė ir kitus skanėstus.
Ši, kaip ir visos šventės, prabėgo labai greitai ir liko mūsų visų smagiuose prisiminimuose…
4K klasės mokiniai rašo: ,,mane žavėjo tai, kad iki pamokos pabaigos nežinojau, kuri komanda taps nugalėtoja“ ( Adomas), ,,man labiausiai patiko pats pasiruošimo procesas,- personažų gaminimas ir vaidinimo kūrimas“ ( Arnas), ,,visada prisiminsim savo bandymą šokti airišką šokį“ (Amelija ir Juras), ,,man buvo įdomu pasiginčyti ir padiskutuoti, kol suradom geriausią sprendimą“ ( Dominykas), ,,o man labiausiai patiko vaidinti ir gaminti želė“ ( Eva).
4G klasės mokinei Agotai P. patiko viskas dar ir dėl to, kad pati informacijos apie Airiją ir tradicijas būtų neieškojusi. Gilei labai smagu buvo vaidinti ir šokti ir jos mamai pamokos idėja patiko, todėl ji iškepė ,,Patriko skrybėlę“. Liepai taip patiko vaidinti, kad ji ateityje norėtų kurti ilgesnės trukmės spektaklius. Emai, Bernardui, Adomui, Elzei labai patiko spręsti kryžiažodžius.
4L klasės mokinė Viktorija A. mano, kad pamoka buvo tobula. Dominykas ir Benas sužinojo apie šv. Patriko dienos tradicijas ir šventimą dar daugiau,- ne tik ką patys buvo skaitę, bet ir iš kitų vaikų pristatymų. Liepai, Smiltei ir Mykolui pamokoje buvo labai linksma ir jie norėtų daugiau įvairių viktorinų ir galvosūkių per ,,kitokias“ pamokas. Kotrynai ir Urtei patiko, kad pamoka vyko su visa klase bei ,,išridenti“ vaivorykštę. Kristijonui ir Ievai (mokosi nuotoliniu būdu) patiko ruošti prezentacijas ir gaminti personažus.
Na, o trečiokams ir antrokams labiausiai įsiminė šv. Patriko pamokos užduotys, jų atlikimas, bei šventinės vaišės.
,,Daugiau tokių pamokų,-paprašė mokiniai…

Skip to content