Pagalba Ukrainos vaikams

Mieli bendruomenės nariai, daugelis ukrainiečių vaikų turi bėgti nuo putino ordos užpuolusios Ukrainą. Vaikams kuriems su savo mamomis pavyko pabėgti nuo putino bombų būtina socializacija naujoje jiems aplinkoje, vaikai yra labai pažeidžiami ir jaučiasi vieniši. Mūsų mokyklos mokytojų ir mokinių iniciatyva, mes vieni pirmųjų, pradėjome organizuoti socializacijos bei ugdomųjų veiklų užsiėmimus nuo karo pabėgusiems vaikams. Kartu su bendraminčiais pedagogais, įvertinę ukrainiečių vaikų situaciją ir jų poreikius, parengėme vaikų mokymo ir socializacijos taisykles.

Apačioje pateikiame banko sąskaitą ir kitus rekvizitus galintiems paremti Ukrainos vaikus.

Banko rekvizitai:
Sąskaita LT 68  4010 0424 0395 1807
LUMINOR Bankas
Lėšų gavėjas:
BĮ „Skaitlis“
Įmonės kodas: 300035837
Pavedimo paskirtyje būtina nurodyti: VILNIAUS KUNIGAIKŠČIO GEDIMINO PROG. PARAMA UKRAINOS VAKŲ UGDYMUI

Skip to content