Skirk 1,2 proc. GPM

Gerb. Bendruomenės nariai,

Noriu jūsų paprašyti ir priminti, kad deklaruojant savo pajamas, iki gegužės 1 d. jūs turite galimybę 1,2 procento mokesčių nukreipti Gedimino progimnazijos paramai.

Labai dėkoju už bendradarbiavimą, kurio dėka, mokykla labai efektyviai ir profesionaliai gali organizuoti ugdymo procesą, suteikti vaikams daugiau galimybių nei kitose savivaldybės mokyklose. Pasinaudodami 1,2 % parama mes įrengėme lauko klases, nuolat plečiame ir atnaujiname interaktyvių ugdymo priemonių fondą.

Jūsų aktyvi parama, šiemet, leistų įrengti erdves mokinių saviraiškai, erdves darbui su spec.  poreikių vaikais bei didinti/plėsti interaktyvių ugdymo priemonių fondą.

Savo mokesčių 1,2% paramą galite skirti VMI elektroninėje deklaravimo sistemoje pasirinkę – Prašymas skirti paramą formoje FRO512 v.5. pažymėję Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija (įmonės kodas – 191665719).

Dėkoju jums už supratingumą, susitelkimą ir rūpestį efektyvinant vaikų ugdymo/si galimybes mūsų mokykloje.

Direktorius  Rimantas Remeika