Pasaulinis Žemės dienos projektas

Pastarąsias dvi savaites Centro skyriaus pradinių klasių mokiniai dalyvavo mokytojų Raimondos, Monikos ir Ugnės organizuojamame Pasaulinės Žemės dienos projekte.

Šio projekto tikslas buvo skatinti domėtis ir įtraukti vaikus į aplinkos saugojimo veiklas bei kartu paminėti Pasaulinę Žemės dieną.
1-4 klasių mokiniai apie rūšiavimą, šiukšlių perdirbimą, daiktų naudojimo mažinimą galėjo pasidomėti skaitydami informaciją pateiktuose stenduose, žiūrėdami vaizdo įrašus, atlikdami interaktyvias užduotis bei dalyvaudami estafetėse.
Pirmokai pasikalbėję apie taršą, ekologiją, skirstė tinkamo ir netinkamo elgesio pavyzdžius su Žeme.
Antrokai žaidė dėlionių su gyvūnais žaidimus, aptarė gyvūnų išsaugojimą, jų svarbą planetai. Taip pat iš panaudotų laikraščių bei žurnalų kūrė gyvūnų siluetus.
Trečiokai aptarę daiktų naudojimo mažinimą, sukūrė aplinkos saugojimą skatinančias emblemas bei jomis papuošė popierinius maišelius.
Ketvirtokai pasidalinę į grupes, perskaitę informaciją stenduose, kūrė Žemės tausojimą skatinančius plakatus, ketureilius bei šūkius. Kurdami šūkius vaikai pabrėžė rūšiavimo svarbą, skatindami vieni kitus aktyviau rūšiuoti ir mokykloje esančiuose rūšiavimo dėžėse.
Tikime, kad šios veiklos padėjo labiau atkreipti dėmesį į Žemės išsaugojimą bei kviečiame pasidairyti po parodą ,,Suteik daiktui naują gyvenimą”. Vaikai darbelius kūrė iš antrinių žaliavų.
Skip to content