Progimnazijos planuose – jaukios pamokos gamtoje

Mokyklos bendruomenė inicijuoja naują projektą, kurio tikslas – lauko klasių įrengimas progimnazijos teritorijoje.

Mokykla visuose trejuose skyriuose įrengs pavėsines, įsigys lauko sąlygoms pritaikytus kokybiškus baldus ir stalo žaidimus. Vykstantis karantinas parodė, kad būtina rasti naujų būdų padėsiančių užtikrinti vaikų ugdymą ir įvairiapusį užimtumą. Gamta yra nepakartojama erdvė mokymuisi: galima stebėti aplinką, spręsti skaičių galvosūkius, prikelti literatūros herojai. Pavėsinėse vyks ne tik pamokos, namų darbų atlikimas, bet ir laisvalaikio užsiėmimai. Tuo ypač turėtų džiaugtis pradinukai, kurie dažnai liekia visos dienos grupėje. Tokiu būdu bus ne tik kuriama šiuolaikinė mokykla, prasmingesnis ugdymo procesas, bet taip pat auginamas žmogaus ir gamtos ryšys.

Įrengtos naujos erdvės sustiprins ne tik mokinių žinias, meilę gimtajam kraštui, bet ir skatins bendruomeniškumą. Į lauką persikels tradicinės mokyklos šventės kaip Užgavėnės, Saldaturgis, Kaziuko mugė, valstybiniai minėjimai. Savarankiškumo ir atsakingumo skatinimui bus organizuojama talkos diena. Jos metu mokiniai kartu su kitais bendruomenės nariais sutvarkys mokyklos aplinką.

Mokykla projekto realizavimą tikisi pradėti jau šiais metais.

Edukacinės /rekreacinės lauko erdvės projektas ugdymo įstaigoje
Skip to content