Programavimas – vieno paspaudimo rezultatas

Spalio 1 d. pradinukai dalyvavo mokymuose apie programavimą.

Renginio metu moksleiviai susipažino su programavimo kalba ir įrankiais. Jaunesniems pradinukams buvo demonstruojami programavimo algoritmai blokelių pagalba. Pirmiausia vaikai kartu su mokymų vedėjo pagalba statė kūrė paprastas geometrines figūras, vėliau užduotis pasunkėjo ir vaikai statė dangoraižį. Galiausiai buvo parodyta kaip būtų galima patiems kurti įvairius dalykus „Minecraft“ žaidimą primenančioje aplinkoje. Vyresniųjų pradinukų užduotys buvo dar sudėtingesnės. Jie realiu laiku mobiliame telefone kūrė programėlę mokyklai.

Mokymus organizavęs įmonės „Mokslo šviesa“ darbuotojas, sako, kad programavimas neturėtų būti sudėtingas. „Vieną kartą paspaudei ir gauni rezultatą,“ – sako jis. Minėta įmonė taip pat organizuoja tokio pobūdžio būrelį, kurį gali lankyti visų klasių mokiniai.

Skip to content