Šeimų festivalis „Muzika jungia“!

Gegužės 19 d. 17 val. Progimnazijoje pirmą kartą organizuojamas muzikuojančių šeimų festivalis „Muzika jungia“! Kviečiame visas Centro, Blindžių ir Miglos filialų muzikuojančias šeimas dalyvauti šiame nuostabiame renginyje!

Kas gali dalyvauti? – Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos mokiniai ir jų šeimos nariai (broliai, seserys, tėveliai, seneliai ar kt. žmonės, susieti giminystės ryšiais). Atlikėjai gali dalyvauti įvairiomis sudėtimis: duetai, tercetai ir kt. Ansamblio instrumentinė ir / ar vokalinė sudėtis ir dalyvių skaičius neribojamas.

Festivalyje dalyvaujanti šeima atlieka viena pasirinktą kūrinį. Muzikos žanras, muzikinis stilius neribojamas. Renginyje visa muzika atliekama tik gyvai. Scenoje bus skaitmeninis pianinas, kuriuo atlikėjai galės muzikuoti.

Festivalio dalyviai registruojasi iki 2023 m. gegužės 15 d. užpildydami elektroninę anketą: https://forms.gle/GsVJzBWvGWRtX17m7

Apie sėkmingą registraciją bus pranešta elektroniniu paštu.

Skaityti nuostatus

Renginys vyks Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro filialo (Lukiškių skg. 5, Vilnius) Aktų salėje (III a.).

Muzikuojančių šeimų festivalio „Muzika vienija“ organizatorės

Muzikos mokytoja Lijana Šarkaitė-Viluma

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Gruodytė

Skip to content