Nuolat veikiančios darbo grupės, komisijos

  • Erika Margytė, tikybos mokytoja ekspertė (pirmininkė)
  • Neringa Epštein, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
  • Valerija Kveadravičienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
  • Rasa Lapėnienė, pradinio ugdymo mokytoja
  • Giedrė Naruševičiūtė, pradinio ugdymo mokytoja
  • Lina Guobienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
  • Eglė Sandienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja
  • Gintautė Ulindienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja
  • Auksė Michailinaitė, istorijos vyresnioji mokytoja
  • Asta Čibirienė, IT vyresnioji mokytoja
  • Rasa Burkaitė, technologijų vyresnioji mokytoja
  • Dolita Gudynienė, geografijos vyresnioji mokytoja

Metodinę tarybą koordinuoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Kriaučionienė.

  • Jūratė Paurytė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui (pirmininkė);
  • Danguolė Baronienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Nijolė Gerasionienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Auksė Michailinaitė, istorijos vyresnioji mokytoja;
  • Stasė Žabienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Aldona Navickienė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Bendrojo ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė
  • Austė Uždavinytė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui (pirmininkė);
  • Rasa Tenenytė, pradinio ugdymo mokytoja (sekretorė);
  • Dorota Voitukovič, psichologė;
  • Neringa Epštein, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Dagna Švedaitė, vyresnioji socialinė pedagogė;
  • Raimonda Vaičelienė, socialinė pedagogė metodininkė;
  • Asta Šarko-Purkevičienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
  • Audronė Vasiliauskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Ieva Lemešiūtė, specialioji pedagogė;
  • Jolanta Ladukienė, socialinė pedagogė;
  • Ieva Paulikaitė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė;
  • Rasa Burkaitė, vyresnioji technologijų mokytoja;
  • Danutė Partauskienė, vyresnioji logopedė, specialioji pedagogė;
  • Jevgenija Puriuškienė, psichologė;
  • Vaida Jocienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Kristina Morkūnienė, vyresnioji logopedė.

Vaiko gerovės komisijos metų veiklos planas

  • Stasė Žabienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė (pirmininkė)
  • Lina Guobienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja (sekretorė)
  • Vaida Jocienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
  • Margarita Pičuginaitė, pradinio ugdymo mokytoja
  • Margarita Viesulienė, muzikos mokytoja metodininkė