Trečioji stovyklos diena, birželio 18 diena

Blindžių skyriaus laukė iššūkių diena Trakuose. Angelų kalvoje padėjome savus, vakar gamintus, angeliukus. Išsimaudę Trakų ežere vykome į Trakų „Senoji kibininė“ gaminti kibinų. Parvykę į mokyklą ragavome braškių ir arbūzų, buvo labai gera atgaiva po tokios kaitrios dienos.

Centro skyriaus stovyklautojai plaukiojo laivu Trakuose. Maudėsi ežere ir vyko pietauti į piceriją.

Miglos skyriaus trečioji diena stovykloje prasidėjo edukacija kartu su japonų kariu Nindze. Šis vaikams papasakojo apie nindzių gyvenimo būdą. Vėliau kartu žaidė sportinį komandinį žaidimą „Lankininkų kova“. Po užsiėmimo vaikai iškylavo mokyklos kieme, valgė picas, ledus, gėrė sultis.
Miglos skyriaus stovyklautojai Palangoje. Orientacinė edukacija ,,Surask objektą Palangoje“. Išvyka į Klaipėdos Delfinariumą ir tas ilgas kelias namo į Vilnių pats taip išlauktus tėvelius.

Skip to content