Vaikų vasaros poilsio stovyklą „Vasaros atradimai“

Šiandien, birželio 16 dieną, atidarėme vaikų vasaros poilsio stovyklą  „Vasaros

atradimai“. Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei  už 7000 Eur paramą mūsų stovyklos programai. Padalinę paramą visiems skyriams pagal stovyklautojų ir pamainų skaičių pradėjome savo veiklas.

Blindžių skyriaus atradėjų diena prasidėjo su „Giliuko laboratorija“ su moksliniu šou   „Žemė – mūsų planeta“. Stovyklautojai sužinojo, iš ko sudaryta Žemės planeta, ko reikia, kad žemėje egzistuotų gyvybė, kas yra oras. Stovyklautojai pasinėrė į mokslo atradimų pasaulį ir atliko bandymus su sausu ledu. Po pietų įsitraukė į  STEAM veiklas su „LaQ“ konstruktoriais ir 3D rašikliais.

Centro skyriaus pirmoji vasariška stovyklos diena prasidėjo su N2 komanda. Jos pagalba pasinėrėme į keistą ir neįtikėtiną mokslo pasaulį. Karštą dieną mus atgaivino absoliutus skysto azoto šaltis. Taip pat su komanda pasigaminome veikiančias, vandeniu varomas raketas!

Puikią dieną vainikavome piknikaudami Bernardinų sode.

Miglos skyriaus stovyklos atidarymas vyko ir Vilniuje – kūrė palapinių miestelį. Vyko fizinio aktyvumo edukacija „Skypark“. Kita stovyklautojų grupė vyko į edukacinę dieną Ignalinos rajone.

Stovyklos atidarymas vyko dar vieniems stovyklautojams ir Klaipėdos rajone, Radailiuose,  Dinozaurų  parke. Susipažinome su įvairaus dydžio dinozaurais, jų gyvenimo būdu.

Visi stovyklautojai atrado naujų draugų, nekantriai lauksime antros stovyklos dienos.

Skip to content