Vasaris – sveikatingumo mėnuo

Mokytojos Viktorija ir Ugnė pakvietė centro skyriaus pradinių klasių mokinius dalyvauti nuotolinio projekto ,,Vasaris – sveikatingumo mėnuo” suplanuotose veiklose.

Šio projekto tikslas yra skatinti subalansuotą fizinį aktyvumą, sveikos mitybos ir tinkamo poilsio įgūdžių lavinimą, taip pat skatinti savo minčių ir emocijų pažinimą, mokymąsi palaikyti darnius santykius su aplinkiniais.

Projekto veiklos yra suskirstytos savaitėmis:

  • vasario 1-5 d. Emocinės savijautos savaitė
  • vasario 8-12 d. Sveikos mitybos savaitė
  • vasario 22-26 d. Fizinio aktyvumo savaitė

Vaikai jau spėjo sudalyvauti pirmosios savaitės veiklose, kurios buvo susijusios su emocine savijauta. Jos metu vaikai buvo supažindinti su emocijų atpažinimo priemone ,,Emometru”. Remdamiesi ja kiekvieną rytą, vidurdienį, vakare stebėjo savo savijautą ir ant lapo nupieštoje rankoje žymėjo, kaip jautėsi. Svarbu, kad vaikai mokėtų atpažinti savo emocijas, jas įvardinti ir mokytis išreikšti.

Taip pat vaikai turėjo galimybę žaisti žaidimą ,,Kokia emocija slepiasi dėžutėje?”, peržiūrėjo ir drauge aptarė vaizdo filmukus susijusius su emocine savijauta. Manome, kad šios veiklos ir pokalbiai apie emocinę savijautą padėjo sustiprinti klasių bendruomenes.

Na, o šią savaitę vaikai kartu su šeimomis ruošiasi interaktyviai parodai ,,Pasveikink Lietuvą su gimtadieniu”. Pasiruoškite! Numatoma sveikų, skanių patiekalų paroda su Lietuvos vėliavos spalvų motyvais 🙂

Skip to content