Projektai

ERASMUS+ projektas „School emergency“ (Ekstremalios situacijos mokyklose)

Informaciją apie projektą skaitykite čia: LANKSTINUKAS

Projekto metu sukurta interaktyvi platforma, kurią galima pasiekti čia: www.schoolemergency.eu

Video gidas kaip dirbti su platforma yra čia: https://youtu.be/94e-36_b4o4

ERASMUS+ projektas „Building a small enterprise at school – Promoting our country abroad“ („ Mažos įmonės kūrimas ir savo šalies pristatymas užsienyje“) 2015-2018.

Projekte dalyvavo aštuonios šalys: Graikija, Kipras, Ispanija, Italija, Portugalija, Lietuva, Lenkija, Turkija.

Projekto tikslas – vykdyti mokyklose kūrybines dirbtuves įvairiomis temomis ir juos pristatyti tarptautiniuose susitikimuose, tokiu būdu supažindinant partnerius su savo šalimi.

Projektų temos – istorija, turizmas, literatūra ir poezija, sveika gyvensena, mus supanti aplinka, tradicinis menas ir muzika, sportas.

Mokiniai atliko įvairias užduotis, dalyvavo renginiuose ta tema, o po to tarptautinių susitikimų metu pristatė nuveiktus darbus, pagamintus produktus (lankstinukai, brošiūros, skaidrės, filmukai, knygų skirtukai ir kt.).

Taip dalinomės patirtimi su kitų šalių mokiniais ir mokytojais, sėmėmės patirties, taikėme naujus metodus savo darbe.

Daugiau informacijos galima rasti projekto puslapyje: https://cypruserasmus.weebly.com/  ir  https://genioprojektai.jimdofree.com/

ERASMUS+ projektas „Words Unite Us“ („Žodžiai jungia mus“) 2015-2017

Projekte dalyvavo mokyklos iš penkių šalių: Rumunijos, Bulgarijos, Latvijos, Graikijos ir Lietuvos.

Projekto uždaviniai – susipažinti su kitų Europos šalių kultūra, istorija, religija; tobulinti anglų kalbos žinias; susipažinti su partnerių kalbomis surasti panašumų; ugdyti mokinių supratimą, kad reikia gerbti kitas kultūras, kalbas; skatinti norą pažinti kitų šalių istoriją, kultūrą.

Buvo vykdomi tarptautiniai susitikimai, kurių metu aplankėme visus partnerius kartu su mokiniais, priėmėme svečius. Mokiniai galėjo bendrauti anglų kalba, atliko bendras užduotis, susipažino su kitomis mokyklomis. Mokiniai ruošė įvairius pristatymus ir dalinosi savo žiniomis tokiomis temomis:

  1. Mano šalis, regionas, mokykla
  2. Mano kraštas ir jo kultūra
  3. Mano šalis ir šalies tradicijos
  4. Mano šalis – mano kalba
  5. Mano šalis – mano istorija

Projekto rezultatas – e-knyga apie visus projekto partnerius čia: http://erasmuspluswordsuniteus.blogspot.com/search/label/E-book

E-knygoje rasite informaciją visų 5-ių partnerių šalis, mokyklas, tradicijas, tradicinius patiekalus, populiarius eilėraščius, pasakas, žodynus.