Maitinimo paslaugos

2020 m. rugsėjo 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostata dėl visuotinio pirmokų nemokamo maitinimo, pagal kurią nuo 2020  m. rugsėjo 1 d. mokiniai, kurie mokosi visose mokyklose, pagal priešmokyklinio ugdymo  programą ar pagal pradinio ugdymo  programą pirmoje klasėje įgyja teisę į nemokamus pietus, nevertinant šeimos pajamų.

Kad pirmokui būtų skirti nemokami pietūs 2020-2021 mokslo metais, tėvai (globėjai) turi pateikti prašymus. Prašymus galima pradėti teikti jau nuo 2020 m. liepos 1 d.

Užpildytą prašymą – paraišką gauti socialinę paramą mokiniams (SP-11 (A) forma pridedama) galima pateikti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių išmokų skyriui arba mokyklai.

Prašymus-paraiškas galima teikti šiais būdais:

Atkreipiame dėmesį, kad prašymas Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojų apdorojamas ne anksčiau kaip per 10 darbo dienų.

Sprendimui įsigaliojus, mokykla matys mokinių sąrašą, kam paskirti nemokami pietūs, Socialinės paramos informacinėje sistemoje.

Daugiau informacijos apie nemokamą mokinių maitinimą:

Informacija atnaujinama