Neformalusis ugdymas

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis 2020 – 2021 m. m.

 

1. „SPORTUOK IR ŽAISK“ (Asta Šarko – Purkevičienė | 1 – 2 klasėms | pirmadieniais | 13:15 – 14:00 val. | lauko aikštyne/didžiojoje sporto salėje)

2. „GUDRUČIO KLUBAS“ ( Raimonda Toporkovė | 1 – 2 klasėms | antradieniais | 13:15 – 14:00 val. | 207 kab.)

3. „KURIAME KARTU. DIZAINAS (Vladas Gremza | 3 – 4 klasėms | pirmadieniais | 13:15 – 14:00 val. | 202 kab.)

4. „TEATRO BŪRELIS“ (Sigita Pikturnaitė | 1 – 4 klasėms | antradieniais | 13:15 – 14:45 val. | aktų salėje)

5. „DEIMANTINIS DRAUGYSTĖS KLUBAS“ (Deimantė Šlapikaitė | 1 – 4 klasėms | ketvirtadieniais | 14:00 – 15:30 val. | 410 kab.)

6. „DEKUPAŽO IR KŪRYBOS STUDIJA“ (Nendrė Navytė | 1 – 4 klasėms | pirmadieniais | 15:15 – 16:45 val. | 108 kab.)

7. „MUZIKUOJAME, ŽAIDŽIAME, KURIAME“ (Ieva Bubnytė | 1 – 4 klasėms | ketvirtadieniais | 13:15 – 14:00 val. | 410 kab.)

8. „PAŽINK SAVE PER TEATRO RAIŠKĄ“ (Agnė Rulevičiūtė | 3 – 4 klasėms | penktadieniais | 13:15 – 13:50 val. | 206 kab.)

9. „JAUNIEJI TYRINĖTOJAI“ (Ugnė Grauslytė | 3 – 4 klasėms | pirmadieniais | 13:15 – 13:50 val. | 211 kab.)

10. „EUREKA“ (Kęstutis Grinkevičius | 1 – 4 klasėms | antradieniais | 13:30 – 15:00 val. | 112 kab.)

1. BERNIUKŲ IR MERGAIČIŲ CHORAS (Margarita Viesulienė | 1 – 4 klasėms | pirmadieniais ir antradieniais | 14.00 – 14.45 val., 14:30 – 15.15 val. | 116 kab.)

1. „AUKIME SVEIKI IR SAUGŪS“ (Edita Vainorienė | 1 – 2 klasėms | penktadieniais | 11.35 – 12.10 val. | 207 kab.


2. „SVEIKA MITYBA“ (Danutė Trotienė | 1 – 2 klasėms | ketvirtadieniais | 13.00 – 13.45 val. | 204 kab.

3. „AUGU IR SPORTUOJU“ (Audronė Vasiliauskienė | 3 – 4 klasėms | trečiadieniais, penktadieniais | 13.00 – 13.45 val. | aktų salė/kiemas

1. „SUSITIKIME LABORATORIJOJE“ (Violeta Varnagirienė | 1 – 2 klasėms | ketvirtadieniais | 13.00 – 13.45 val. | 209 kab.


2. „PASIRINKIMŲ ŠALIS“ (Nijolė Gerasionienė | 3 – 4 klasėms | trečiadieniais | 13.00 – 13.45 val. | 203 kab.

3. „ŽINIUKŲ KLUBAS“ (Birutė Matukonienė | 1 – 2 klasėms | pirmadieniais ir ketvirtadieniais | 13.00 – 13.45 val. | 201 kab.

4. „MES – POLICIJOS BIČIULIAI“ (Neringa Epštein | 3 – 4 klasėms | pirmadieniais ir penktadieniais | 13.00 – 13.45 val. | 206 kab.

5. „MAŽIEJI ATRADĖJAI“ (Joana Lukošienė | 1 – 2 klasėms | penktadieniais | 11.35 – 12.10 val. | 202 kab.

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis 2020 – 2021 m. m.

 

1. FOLKLORO ANSAMBLIS „PAMADĖLIS“ (Lijana Šarkaitė-Viluma | 1 – 4 klasėms | 13:00 – 13:45 val. | didžiojoje salėje)

1. KŪRYBINĖS INŽINERINĖS DIRBTUVĖS (S. Grigelis | 5 – 6 klasėms | antradieniais ir ketvirtadieniais | 15.00 – 15.45 val. | 101 kab.)

1. „3D MODELIAVIMAS“ (A. Motiejūnaitė | 5 – 6 klasėms | pirmadienis| 15.00 – 16.30 val. | 313 kab.


2. „3D ANIMACIJOS“ (A. Motiejūnaitė | 7 – 8 klasėms | ketvirtadieniais | 15.00 – 16.30 val. | 313 kab.

1. „JAUNIEJI TYRINĖTOJAI“ (I. Averkova | 5 – 6 klasėms | trečiadieniais | 14.10 – 15.40 val. | 212 kab.

1. „ŽURNALISTŲ BŪRELIS“ (V. Ambrasaitė | 5 – 6 klasėms | pirmadieniais| 16.00 – 17.30 val. | 403 kab.


2. „SKAITYK, IŠMOK, PRABILK“ (A. Žinkevičienė | 5 – 6 klasėms | ketvirtadieniais| 14.10 – 15.40 val. | 310 kab.

3. „O KAIP VIKIŠKAI?“ (E. Šimulynas | 7 – 8 klasėms | pirmadieniais| 15.00 – 16.30 val. | 305 kab.

1. TINKLINIS (T. Lotužis | 5 – 6 klasėms | pirmadieniais ir antradieniais| 15.00 – 15.45 val. | sporto salė


2. STIPRŪS VIKRŪS (D. Jurgutis | 7 – 8 klasėms | pirmadieniais ir ketvirtadieniais| 15.00 – 15.45 ir 14.10 – 14.55 | sporto salė

1. MUZIKINIS TEATRAS (S.Pikturnaitė | 7 – 8 klasėms | trečiadieniais| 14.10 – 15.40 val. | aktų salė


2. MUZIKINIS TEATRAS (I. Bubnytė | 5 – 6 klasėms | trečiadieniais| 14.10 – 15.40 val. | aktų salė

3. CHORAS (A. Garsonaitė | 7 – 8 klasėms | pirmadieniais| 15.00 – 16.30 val. | aktų salė

4. INTERJERO DIZAINERIAI (R. Burkaitė | 7 – 8 klasėms | trečiadieniais | 15.00 – 16.30 val. | 114 kab.

5. DEKUPAŽO IR KŪRYBOS STUDIJA (N. Navytė | 5 – 6 klasėms | ketvirtadieniais| 15.15 – 16.45 ir 14.10 – 14.55 | 108 kab.