Neformalusis ugdymas

Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos

CENTRO  skyriaus

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis

2020 – 2021 m. m.

Eil. Nr. Programos

pavadinimas

Mokytojas Klasė Laikas Vieta
1. „SPORTUOK IR ŽAISK“ Asta Šarko –  Purkevičienė 1-2 Pirmadienis

13:15-14:00

Lauko aikštynas/ didžioji sporto salė
2. „GUDRUČIO KLUBAS“ Raimonda Toporkovė 1-2 Antradienis

13:15 – 14:00

207 kab.
3. „KURIAME KARTU. DIZAINAS Vladas Gremza 3-4 Pirmadienis

13:15-14:00

202 kab.
4. „TEATRO BŪRELIS“ Sigita Pikturnaitė 1-4 Antradienis

13:15 – 14:45

Aktų salė
5. „DEIMANTINIS DRAUGYSTĖS KLUBAS“ Deimantė Šlapikaitė 1-4 Ketvirtadienis

14:00-15:30 val.

410 kab.
6. „DEKUPAŽO IR KŪRYBOS STUDIJA“ Nendrė Navytė 1-4 Pirmadienis

15:15 – 16:45

108 kab.
7. „MUZIKUOJAME, ŽAIDŽIAME, KURIAME“ Ieva Bubnytė 1-4 Ketvirtadienis

13:15 – 14:00

410 kab.
8. „PAŽINK SAVE PER TEATRO RAIŠKĄ“ Agnė Rulevičiūtė 3-4 Penktadienis

13:15-13:50

206 kab.
9. „JAUNIEJI TYRINĖTOJAI“ Ugnė Grauslytė 3-4 Pirmadienis

13:15 – 13:50

211 kab.
10. „EUREKA“ Kęstutis Grinkevičius 1-4 Antradienis

13:30 – 15:00

112 kab.

Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos

MIGLOS  skyriaus

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis

2020 – 2021 m. m.

Eil. Nr. Programos pavadinimas Mokytojas Klasė Laikas Vieta
Meninė veikla
1. Berniukų choras

 

Mergaičių choras

Margarita Viesulienė 1 – 4 Pirmadieniais

14.00 – 14.45

Antradieniais

14.30 – 15.15

116 kab.
2. Menų jungtys Eglė Vaitkevičienė 3 – 4 Penktadieniais

13.00 – 14.30

 

105 kab.
Sportinė veikla, sveika gyvensena
3. „Aukime sveiki ir saugūs“ Edita Vainorienė 1 – 2 Penktadieniais

11.35 – 12.10

207 kab.
4. Sveika mityba Danutė Trotienė 1 – 2 Ketvirtadieniais

13.00 – 13.45

204 kab.
5. „Augu ir sportuoju“ Audronė Vasiliauskienė 3 – 4 Trečiadieniais,

penktadieniais

13.00 – 13.45

aktų salė/kiemas
 Mokslinė, tiriamoji veikla
6. Susitikime laboratorijoje Violeta Varnagirienė 1 – 2 Ketvirtadieniais

13.00-13.45

209 kab.
7. „Pasirinkimų šalis“ Nijolė Gerasionienė 3 – 4 Trečiadieniais

13.00 – 13.45

 

203 kab.
8. „Žiniukų klubas“ Birutė Matukonienė 1 – 2 Pirmadieniais

Ketvirtadieniais

13.00 – 13.45

201 kab.
9. „Mes – policijos bičiuliai“ Neringa Epštein 3 – 4 Pirmadieniais, Penktadieniais

13.00 – 13.45

206 kab.
10. Mažieji atradėjai Joana Lukošienė 1 – 2 Penktadieniais

11.35 – 12.10

202 kab.

Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos

Blindžių skyriaus

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis

2020 – 2021 m. m.

Mokytojo

Pavardė, Vardas

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 Folkloro ansamblis

„Pamedėlis“

Lijana Šarkaitė-Viluma

 

13.00 – 13.45

Didžioji salė

   

13.00-14.30

111 kab.

 

Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos

CENTRO  skyriaus

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis

2020 – 2021 m. m.

 Eil. Nr.  Programos pavadinimas  Mokytojas  Klasė  Laikas Vieta
Techninė kūryba
1. Kūrybinės inžinerinės dirbtuvės S. Grigelis 5-6 Antradienis

15.00 – 15.45

Ketvirtadienis

15.00 – 15.45

101

FAB LAB laboratorija

Informacinių technologijų
1. 3D modeliavimas A. Motiejūnaitė 5-6 Pirmadienis

15.00 – 16.30

313
2. 3Danimacijos A. Motiejūnaitė 7-8 Ketvirtadienis

15.00 – 16.30

313
Gamta ir ekologija
1. Jaunieji tyrinėtojai I. Averkova 5-6 Trečiadienis

14.10 – 15.40

212

Gamtos laboratorija

Kalbų
1. Žurnalistų būrelis V.Ambrasaitė 5-6 Pirmadienis

16.00 – 17.30

403
2. Skaityk, išmok, prabilk A. Žinkevičienė 5-6 Ketvirtadienis

14.10 – 15.40

310
3. O kaip vokiškai ? E. Šimulynas 7-8 Pirmadienis

15.00 – 16.30

305
Sporto
1. Tinklinis T. Lotužis 5-6 Pirmadienis

15.00 – 15.45

Antradienis

15.00 – 15.45

Sporto salė

 

2. Stiprūs vikrūs D. Jurgutis 7-8 Pirmadienis

15.00 – 15.45

Ketvirtadienis

14.10 – 14.55

Sporto salė
Menų
1. Muzikinis teatras S.Pikturnaitė 7-8 Trečiadienis

14.10 – 15.40

Aktų salė
2. Muzikinis teatras I. Bubnytė 5-6 Trečiadienis

14.10 – 15.40

Aktų salė
3. Choras A. Garsonaitė 7-8 Pirmadienis

15.00 – 16.30

Aktų salė
4. Interjero dizaineriai R. Burkaitė 7-8 Trečiadienis

15.00 – 16.30

114
5. Dekupažo ir kūrybos studija N. Navytė 5-6 Ketvirtadienis

15.15 – 16.45

108 kab.